Logo Gminy Pawłów

Dzień niepodległości

Pielęgnując postawę patriotyczną oraz tradycje, dnia 10 listopada grupa 0c wraz z Paniami obchodziła rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji wszystkie przedszkolaki ubrane w galowe stroje uroczyście świętowały ten wyjątkowy dzień, Na ich piersi widniały kotyliony w barwach narodowych. Przedszkolaki odśpiewały hymn, poznały symbole narodowe. Dzień ten przeżyliśmy z dumą i uśmiechem na twarzy, ucząc się i bawiąc. Koniec zajęć uwieczniła wspólna praca- flaga Polski, która zdobi naszą tablicę prac.

Opracowała: Katarzyna Krzysiek

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności