Logo Gminy Pawłów

Dzień Babci i Dziadka w klasie Ia w PSP w Pawłowie

Jest taki jeden, no może dwa dni w roku…

To Święto Babci i Święto Dziadka…

Łza  się kręci w oku…

O tym ważnym święcie dobrze pamiętamy

i dla naszych Dziadków widowisko mamy.

Kiedyś każdy z nas był dzieckiem i pamięta, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywają dziadkowie. Tak naprawdę każdego dnia w roku, dziadkowie myślą i troszczą się o swoje wnuki. To właśnie oni potrafią cierpliwie wysłuchać zwierzeń i marzeń, które rodzą się w małych główkach dzieci.

25 stycznia uczniowie klasy Ia pod kierunkiem wychowawczyni pani Urszuli Gromiec przygotowały program artystyczny pt. „Bajkowe przedstawienie dla Babci i Dziadka”, aby uczcić to ważne święto. Niestety w tym roku nie mogliśmy gościć dziadków w naszej placówce,  pomimo, iż święto to na stałe wpisało się do kalendarza szkolnych uroczystości. Babcie i Dziadkowie, mają okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym i udostępnionym nagraniu. Dzieci  złożyły również swoim babciom i dziadkom życzenia i wręczyły własnoręcznie wykonane laurki.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

Za pomoc w przygotowaniach i nagraniu części artystycznej bardzo dziękuję p.. Tomaszowi Słupskiemu, p. Zuzannie Rejkiewicz Wiosło oraz rodzicom za przygotowanie pięknych strojów.

Link do nagrania z występu: https://tiny.pl/wldr6 

Opracowała: U. Gromiec

 

Galeria zdjęć

IMG_20230123_100328 (2) IMG_20230125_094543 (2) IMG_20230120_105715 IMG_20230120_105814 IMG_20230125_094521 IMG_20230125_094605 IMG_20230125_094618 IMG_20230125_094636 IMG_20230125_094725 klasa Ia
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności