DRUŻYNOWY TENIS STOŁOWY. DZIEWCZĘTA Z SZERZAW NAJLEPSZE W PÓŁFINAŁACH WOJEWÓDZTWA
Dnia 07.05.2024 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Kunowie odbył się Półfinał Województwa w Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego w ramach Wojewódzkich Igrzysk Dzieci rocznik 2011-2012. Najlepszymi umiejętnościami wykazała się drużyna dziewcząt reprezentujᄍca Publiczną Szkołę Podstawową w Szerzawach, pokonując kolejno zespoły z Szewnej 3:0, następnie z Kunowa 3:0, a w meczu o pierwsze miejsce zdecydowanie wygrały z zespołem reprezentującym szkołę Samborzec także 3:0.
Zdobywając pierwsze miejsce w zawodach półfinałowych, dziewczęta z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Lucyny i Mieczysława Ambrożów w Szerzawach wywalczyły sobie awans do finału województwa.
Wystąpiły w składzie: Gabriela Kowalska , Magdalena Gwardyś, Lena Rusin.
Opiekun drużyny : Zbigniew Śmigielski.

