BEZPIECZNE WAKACJE - SPOTKANIA DZIECI Z POLICJANTAMI
Koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami, co czyni ten czas idealnym do rozmów z dziećmi na temat bezpiecznego spędzania letnich wakacji. W poniedziałek, 17 czerwca odbyło się spotkanie grup przedszkolnych Ob i Oc z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach, młodszym aspirantem Pawłem Kusiakiem i Markiem Wojteczkiem. Tematem spotkania były BEZPIECZNE WAKACJE. Utrwalali oni z dziećmi zasady ruchu drogowego oraz przypomnieli zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa dzieci w domu, nad wodą i podczas wakacyjnych wyjazdów. Rozmowa na temat gdzie rodzi się niebezpieczeństwo i jak radzić sobie w trudnych sytuacjach pozwoli dzieciom i ich rodzinom cieszyć się czasem letniego odpoczynku. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek naszych gości.
Opracowała: Paulina Gierada i Katarzyna Krzysiek

