Bal karnawałowy w PSP w Chybicach
Po święcie Trzech Króli zaczyna się karnawał- czas zimowych zabaw, tańców i balów dla dużych i małych. Tradycji stało się zadość również w Publicznej Szkole Podstawowej w Chybicach. 17 stycznia 2026 r. od rana do szkoły podążali: księżniczki, wróżki, piraci, spidermani, policjanci i inne bajkowe postacie.
Wspaniałą zabawę dla przedszkolaków i klas I-III organizował duet Kasia i Piotrek z zespołu Gwiazdorzy.pl Były korowody, kółeczka, tańce liniowe i konkurencje sprawnościowe. Atrakcje dla uczestników balu miały również mamy z Rady Rodziców przygotowując watę cukrową i popcorn, po które ustawiały się długie kolejki.
Wspólna zabawa przyniosła uczestnikom balu wiele radości i zadowolenia. Uśmiech nie znikał z twarzy dzieci. Jednym słowem była to zabawa na 102.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych, pomysłowych strojów.
Kolejny bal karnawałowy już za rok.
Opracowanie nauczyciele wychowania przedszkolnego

