Paczuszka dla maluszka
Jak co roku, społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Dąbrowie włączyła się do akcji charytatywnej "Paczuszka dla maluszka ".
Zbiórka obejmowała:
*artykuły higieniczne,
* żele i płyny do kąpieli,
* chusteczki higieniczne,
* chusteczki nawilżające,
* środki higieniczne dla młodzieży,
* artykuły szkolne: zeszyty, bloki, długopisy, flamastry, farby, plastelina, kredki, pastele,
* zabawki: samochód wydający dźwięki, klocki lego dla dzieci do lat 10, zabawki od 5 r. ż. do 9 r. ż.,
* gry do zabawy na dworze: badminton.
Tym razem wsparcie dotarło do Rodzinnego Domu Dziecka Państwa Kwiecień w Kielcach. Obecnie przebywa tam dziewięcioro dzieci w różnym wieku. Najmłodszy wychowanek ma zaledwie 4 lata.
Państwo Kwiecień wraz z podopiecznymi wyrażają ogromną wdzięczność, radość za okazane dobro i serce. Cieszę się, że jako społeczność szkolna mogliśmy sprawić radość i okazać pomoc tym, którzy jej potrzebują.
Z całego serca dziękuję każdej osobie, która pozytywnie odpowiedziała włączając się w projekt Paczuszka dla maluszka.
Koordynator akcji: Paczuszka dla maluszka - Marta Jasztal
Opracaowała: Marta Jasztal

