Logo Gminy Pawłów

Wigilia w gr. 0c

Grudzień w naszym przedszkolu przebiegł w atmosferze  przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Przedszkolaki poznawały tradycje świąteczne, przygotowywały świąteczne ozdoby, którymi przystroiły salę, ubrały choinkę, zdobiły również pierniczki, które znalazły się na wigilijnym stole. Podczas spotkania wigilijnego dzieci dzieliły się opłatkiem, składały sobie życzenia i wspólnie kolędowały. 

Opracowała: Sylwia Gawlicka

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności