Dzień Pluszowego Misia
Listopad to miesiąc, w którym jedna z naszych ulubionych maskotek obchodzi swoje święto, z tej okazji przedszkolaki z naszej szkoły celebrowały Dzień Pluszowego Misia poprzez zabawę, ciekawe prace plastyczne i misiowe zadania. Dzieci chętnie słuchały o przygodach dobrze znanego im Misia Uszatka. Próbowały misiowego przysmaku, w postaci pysznego miodku, oglądały prezentacje o znanych i mniej znanych misiach. Każdy maluch mógł tego dnia zabrać ze sobą do przedszkola swoją ulubiona przytulankę i zaprezentować ją swoim kolegom. Kolorowanie i malowanie farbami oraz zabawy sensoryczne z kaszą sprawiły, że wykonane przez dzieci prace plastyczne z bohaterem tego dnia były wyjątkowe i oryginalne. Zabawy ruchowe w rytmach dziecięcych utworów były energicznym elementem przebiegu tego dnia.
Aleksandra Piekarz, Małgorzata Pytel

