Wycieczka do kina
30 września dzieci z grupy 0a i 0b wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do kina zorganizowaną z okazji Dnia Chłopaka. Uczniowie obejrzeli film przygodowy pt. "Felek i Tola ratują las", który opowiada o zaufaniu i sile przyjaźni. Wszystkim chłopcom składamy najlepsze życzenia z okazji Dnia Chłopaka. Sądząc po dobrych humorach uczestników wycieczki, zarówno film, jak i cały wyjazd, bardzo się dzieciom podobał się i dostarczył wszystkim pozytywnych emocji.
Opracowała: Paulina Gierada, Marzena Bracka

