Dzień chłopaka w przedszkolu
Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola. Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września. W tym dniu dziewczynki wręczały chłopcom upominki, własnoręcznie namalowane laurki, złożyły życzenia, uściskały i ucałowały.
W grupie przedszkolnej Pluszowego Niedźwiadka oraz w klasie „0” ten szczególny dzień przebiegł pod hasłem JETSEM SUPERBOHATEREM. Każdy z chłopców miał okazję zadbać o swoją moc podczas ćwiczeń na mini siłowni. Dziewczynki dbały o swoich kolegów , dopingowali ich w wykonywanych ćwiczeniach. Był to dzień, pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.
Opracowała Kinga Borowiec, Edyta Sławek, Anna Garbacz

