Logo Gminy Pawłów

"Bóg się rodzi"

W dniu 19 grudnia 2024 r. w naszej szkole odbyły się jasełka z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie klasy VI przygotowali montaż słowno- muzyczny, którym wprowadzili wszystkich zebranych w klimat tego niezwykłego święta. Pięknie wyrecytowane wiersze, przeplatane zostały kolędami i pastorałkami w wykonaniu naszego chóru szkolnego pod kierunkiem pani Ewy Schmalenberg. Piękna scenografia, oprawa muzyczna w wykonaniu uczniów grających na instrumentach oraz uczniowie, którzy  wczuli się w swoje role, zachwyciły całą społeczność szkoły. Uczniowie do akademii zostali przygotowani przez p. Annę Żłobecką,  p. Edytę Truchlewską i p. Agnieszkę Żur. Zwieńczeniem występu było przekazanie na ręce pani dyrektor Betlejemskiego Światła Pokoju przez harcerzy.

Po występie artystycznym pani dyrektor – Ewa Wyżykowska podziękowała uczniom i nauczycielom za przygotowanie pięknej akademii oraz złożyła wszystkim zebranym życzenia świąteczno- noworoczne. Pani dyrektor podziękowała również wszystkim, którzy byli zaangażowani w akcję charytatywną "Szlachetna Paczka". Uroczystość zakończyło wspólne śpiewanie kolęd.

Agnieszka Żur

Galeria zdjęć

IMG_9666 IMG_9668 IMG_9670 IMG_9671 IMG_9673 IMG_9679 IMG_9680 IMG_9681 IMG_9682 IMG_9684 IMG_9685 IMG_9686 IMG_9687 IMG_9688 IMG_9689 IMG_9690 IMG_9693 IMG_9694 IMG_9696 IMG_9698 IMG_9699 IMG_9700 IMG_9701 IMG_9705 IMG_9706 IMG_9707 IMG_9709 IMG_9711 IMG_9713 IMG_9714 IMG_9717 IMG_9720
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności