Wycieczka do Warszawy
Dnia 12.06.2024r. uczniowie kl. IIIa i IIIb Publicznej Szkoły Podstawowej im. Feliksa Szczęsnego Karnickiego w Chybicach wybrali się na wycieczkę do Warszawy wspólnie ze swoimi wychowawczyniami.
Głównymi punktami wycieczki były: wizyta na Stadionie Narodowym, spacer po Starym Mieście i po Zoo.
Zwiedzając Stadion Narodowy uczniowie mogli tam poczuć atmosferę piłkarskich emocji, zobaczyć szatnie i pomieszczenia, w których zawodnicy przygotowują się do meczów, a także zasiąść na trybunach i poczuć się jak kibice.
Również pobyt w Zoo był dla nich niezwykłym wydarzeniem. Niektórzy z nich mogli pierwszy raz zobaczyć z bliska egzotyczne zwierzęta. Wędrując uliczkami Starówki poznali dzieje związane z Kolumną Zygmunta, Pomnikiem Małego Powstańca, czy Syrenki Warszawskiej.
Wycieczka była udana i spełniła oczekiwania uczniów. Zadowoleni i pełni wrażeń, z zakupionymi pamiątkami, wrócili do domu.
Opracowanie: Anna Kalisz

