Dzień Rodziców w klasach I - III
W dniu 24 maja 2024 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Feliksa Szczęsnego Karnickiego w Chybicach odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Rodziców.
Dzień Mamy i Taty to ważne wydarzenie. Nie sposób w tym dniu nie docenić swoich ukochanych Rodziców i nie sprawić Im niespodzianki. Program artystyczny pt. „ Mama Tata najpiękniejsze słowa świata” przygotowały pod kierunkiem swoich wychowawczyń klasy młodsze. W tym dniu każda klasa poprzez tańce, wiersze i piosenki wyraziła wdzięczność i podziękowanie Rodzicom za Ich miłość i wsparcie każdego dnia.
Na tę uroczystość przybyli zaproszeni licznie rodzice oraz dyrektor – Agnieszka Nieckula i wicedyrektor – Justyna Dyk.
Rodzicom oglądając swoje pociechy towarzyszyła radość i wzruszenie. Po przedstawieniach każda grupa wręczyła rodzicom kwiaty.
Na zakończenie dyrektor Agnieszka Nieckula podkreśliła rolę rodziny w życiu dziecka, podziękowała młodym artystom za piękne występy. Złożyła również Rodzicom najserdeczniejsze życzenia wielu radosnych chwil spędzonych wspólnie ze swoimi dziećmi.
Zdjęcia i filmy zostały wykonane sprzętem zakupionym w ramach projektu Laboratoria przyszłości.
Fotografie, filmy: Agnieszka Głuszek
Opracowanie: Jolanta Jurkiewicz

