Eliminacje gminne ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
5 kwietnia w PSP im. Jana Pawła II odbyły się eliminacje gminne ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
W turnieju w grupie młodszej wzięli udział uczniowie ze szkół w Łomnie, Pawłowie, Radkowicach i Rzepinie, w grupie starszej startowały drużyny z Dąbrowy, Godowa, Łomna, Pawłowa, Radkowic, Rzepina i Szerzaw. Nagrody i pamiątkowe dyplomy uczestnikom wręczył pan Wójt Gminy Pawłów - Marek Wojtas.
Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny:
Grupa młodsza: Marta Michta, Zuzanna Zaczkiewicz, Jakub Kusiak, Piotr Kusiak
Grupa starsza: Natalia Kozieł, Lena Arczewska, Wiktor Pocheć, Igor Kidoń (rezerwowy),
W kategorii grupy starszej nasi uczniowie zajęli III miejsce (opiekun Urszula Grunt-Sopińska).
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Opracowała: Mirosława Latała
Publikacja: Urszula Grunt - Sopińska
