Logo Gminy Pawłów

Eliminacje gminne ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

5 kwietnia w PSP im. Jana Pawła II odbyły się eliminacje gminne ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
W turnieju w grupie młodszej wzięli udział uczniowie ze szkół w Łomnie, Pawłowie, Radkowicach i Rzepinie, w grupie starszej startowały drużyny z Dąbrowy, Godowa, Łomna, Pawłowa, Radkowic, Rzepina i Szerzaw. Nagrody i pamiątkowe dyplomy uczestnikom wręczył pan Wójt Gminy Pawłów - Marek Wojtas.

Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny:

Grupa młodsza: Marta Michta, Zuzanna Zaczkiewicz, Jakub Kusiak, Piotr Kusiak

Grupa starsza: Natalia Kozieł, Lena Arczewska, Wiktor Pocheć, Igor  Kidoń  (rezerwowy),

W kategorii grupy starszej nasi uczniowie zajęli III miejsce (opiekun Urszula Grunt-Sopińska).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

Opracowała: Mirosława Latała

Publikacja: Urszula Grunt - Sopińska

Galeria zdjęć

AIMG20240405132716 (1) AIMG20240405132716 (2a) AIMG20240405132716 (2b) AIMG20240405132716 (3) AIMG20240405132716 (4) AIMG20240405132716 (6)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności