Kochamy Was całym sercem
Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim tym, co najlepsze. Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w sercu małego dziecka i są ważnymi osobami w jego życiu. Choć w tym roku nie mogliśmy zaprosić ich do nas, to w sposób wyjątkowy uczciliśmy ich święto. To dla nich w naszej szkole w dniu 22 stycznia 2024 roku odbył się piękny koncert, pod hasłem „Kochamy Was całym sercem” w wykonaniu uczniów klas I-III, który zakończył się wspólnym odśpiewaniem piosenki „Sto lat” oraz złożeniem przepięknych życzeń. Koncert został nagrany i przekazany do obejrzenia najbliższym. Każdy przygotował także samodzielnie piękne upominki, które wręczył swoim ukochanym babciom i dziadkom.
W taki właśnie sposób wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność dla szczególnych im osób. Najdroższym Babciom i kochanym Dziadkom jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego – nie tylko w dniu ich święta.
Opracowała: Małgorzata Kisiel
Publikacja: Urszula Grunt - Sopińska
