Logo Gminy Pawłów

„Paczuszka dla Maluszka"

W tym roku  Szkoła Podstawowa im. Wandy Pomianowskiej w Radkowicach po raz drugi przystąpiła do  szlachetnej akcji ,,Paczuszka dla Maluszka". Na głównym korytarzu stanęła choinka przystrojona w pamiątkowe bombki, pod którą uczniowie mogli złożyć swój świąteczny podarunek dla potrzebujących dzieci. W zamian zdejmowali z drzewka i zabierali ze sobą papierową bombkę – symbol ich zaangażowania w ten szczytny cel. W ciągu dwóch tygodni (11- 22 grudnia) udało się nam zebrać artykuły higieniczne, pielęgnacyjne, przybory szkolne dla dzieci. Nad przebiegiem akcji w naszej szkole czuwał samorząd uczniowski pod opieką pań Edyty Cioroch.  Zebrane dary zostały przez koordynatora spakowane i odwiezione na adres  wskazany przez fundację ( Dom Dziecka w Starachowicach)
Przeprowadzona w placówce akcja, była doskonałym sposobem by uwrażliwić młodego
człowieka na wartość życia, która przeradza się w konkretny czyn – pomoc najmniejszym.

Z całego serca pragniemy wyrazić swoją wdzięczność za udział w tegorocznej akcji „Paczuszka dla Maluszka”. Dziękujemy za bezinteresowną pomoc i wrażliwość na najbardziej potrzebujących.

Opracowała  Edyta Cioroch

Galeria zdjęć

DSC03447
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności